Říjen 2011

Mód stavba

30. října 2011 v 20:16 Vlastnosti, tipy a rady,...
Mód stavba1- Nástroj ruka

2- Vytvořit styl

3- Nástroj klon

4- Nástroj perlík

5- Přepnout den/noc

6- Vnitřní mřížka zap./vip.

7- Zpět/vpřed

Sunset Valley

30. října 2011 v 18:03 Vlastnosti, tipy a rady,...
Radnice města
(Hlavní třída 333)

Možnosti:
Začít politickou kariéru
Změnit jméno ...
Zůčastnit se kurzu Charizma (400 §)
Prohlédnout si radnici

Profesionální sporty:

29. října 2011 v 22:43 Vlastnosti, tipy a rady,...
Pozice: Vášnivý fanoušek (1)
Plat: 13 § / hodinu
Pracovní doba: 15:00 - 21:00
Pracovní dny: Po, Út, St, Čt, So
Potřebné dovednosti pro povýšení: Atletika (úroveň 1-3)
Info: Milujete "svůj" tým? Opravdu? Můžete to dokázat? Je velký rozdíl mezi deštěm a slunce, mezi výhrou a prohrou, mezi skalním fanouškem a choulostivím fouňou, který chodí na stadion, jen když se mu to hodí. Přijímejte prohry stejně jako vítězství a tým se o vás postará.

Uplatnění zákona

29. října 2011 v 22:42 Vlastnosti, tipy a rady,...
Pozice: Práskač (1)
Plat: 40 § / hodinu
Pracovní doba: 9:00 - 15:00
Pracovní dny: Po, Út, St, Čt, Pá
Potřebné dovednosti pro povýšení: Logika (úroveň 1 - 3)
Info: Práskač nepatří mezi nejoblíbenější osoby v týmu, ale to neznamená, že jeho práce není ceněná. Manévrujte s opatrností, držte hlavu vzhůru a brzy se před vámi otevřou nové obzory.
Pozice: Sekretář (2)
Plat: 47 § / hodinu
Pracovní doba: 9:00 - 15:00
Pracovní dny: Po, Út, St, Čt, Pá
Potřebné dovednosti pro povýšení: Logika (úroveň 1 - 4)
Info: S každým dalším případem se přihrnou další hromady papírování a poručík bude potřebovat spoustu kafe. Jakoasistent se musíte starostlivě starat o pořadače a sešívačky a někdo se možná postará o to, abste se časem dostal do akce.

Armáda

29. října 2011 v 22:41 Vlastnosti, tipy a rady,...
Pozice: Čistič záchodů (1)
Plat: 40 § / hodinu
Pracovní doba: 7:00 - 14:00
Pracovní dny: Po, Út, St, Pá
Potřebné dovednosti pro povýšení: Atletika (úroveň 1 - 3)
Info: Náborový pracovník neříkal celou pravdu, protože čistit záchody není práce ani uspokojivá, ani hygienická. Když se u vás zastaví četař, aby zkontroloval váš postup, pokuste se vyloudit úsměv alespoň v koutcích úst, protože jinak vás čeká ostuda ještě větší, než které čelíte teď.
Pozice: Obsluha v jídelně (2)
Plat: 44 § / hodinu
Pracovní doba: 7:00 - 15:00
Pracovní dny: Po, Út, St, Pá
Potřebné dovednosti pro povýšení: Atletika (úroveň 1 - 5)
Info: Z jednoho nepořádku do druhého. Vyměňte svou toaletní kombinézu za síťku na vlasy a rozdávejte hladovým vojákům proviant. Po práci se dejte na posilování, abyste udělal dojem, až si příště pro oběd příjde poručík - jedinci ve formě se armádě vždycky hodí!

Kulinářství

29. října 2011 v 22:41 Vlastnosti, tipy a rady,...
Pozice: Pomocník v kuchyni (1)
Plat: 25 § / hodinu
Pracovní doba: 15:00 - 21:00
Pracovní dny: Po, Út, Pá, So, Ne
Potřebné dovednosti pro povýšení: Vaření (úroveň 1 - 3)
Info: Život kuchyňského pomocníka se skládá z plnění rozkazů nafoukaných šéfkuchařů a pobíhání po kuchyni plné dýmu a páry. Kuchařské dovednosti, stejně jako příjemné vyszupování v přítomnosti nesympatických nadřízených udělá skutečné divy.
Pozice: Kořenář (2)
Plat: 32 § / hodinu
Pracovní doba: 15:00 - 21:00
Pracovní dny: Po, Út, Pá, So, Ne
Potřebné dovednosti pro povýšení: Vaření (úroveň 1 - 4)
Info: Moderní obchod s kořením jen vzkvétá a vy jste u romidla. Špetka pálivé papriky, mořské soli nebo přiměřená troška kojenského pepře dokáže vylepšit chuť jakéhokoliv pokrmu... nebo také zkazit. Správné množství koření ve správný čas, to je vaše náplň práce jakožto kořenáře.

Obchod

29. října 2011 v 22:40 Vlastnosti, tipy a rady,...
Pozice: Kafevároška (1)
Plat: 27 § / hodinu
Pracovní doba: 8:00 - 14:00
Pracovní dny: Po, Út, St, Čt, Pá
Potřebné dovednosti pro povýšení: ---
Info: Od roznašečky kávy sice nikdo nečeká, že by připravila a zorganizovala převzerí konkureční společnosti nákupem akcií za několik miliard simoleonů, ale to neznamená, že na sevé nadřízené nemůžete zapůsobit jinak, například při roznášení kávy. Nezapoměňte mléko, cukr a úsměv!
Pozice: Archivářka (2)
Plat: 36 § / hodinu
Pracovní doba: 8:00 - 14:00
Pracovní dny: Po, Út, St, Čt, Pá
Potřebné dovednosti pro povýšení: ---
Info: Odložte nářadí a chopte se desek s papíry. Smlouvy, akvizice a akcie jen létají okolo a někdo se o všechny ty papíry musí řádně postarat. Společnost se rozhodla investovat i do vás - nenechte ji ve štychu.

Zdravotnictví

29. října 2011 v 22:39 Vlastnosti, tipy a rady,...
Pozice: Dárce orgánů (1)
Plat: 22 § / hodinu
Pracovní doba: 9:00 - 15:00
Pracovní dny: Po, Út, St, Čt, Pá
Potřebné dovednosti pro povýšení: Logika (úroveň 3)
Info: V profesi, kde je pacient vždy na prvním místě, je dárce orgánů přímo ztělesnění této filosofie. Darování s úsměvem vám půmůže dostat se na opačnou stranu skalpelu, a tak se z ošemetné situace snažte co nejvíc vytěžit.
Pozice: Čistič pánviček (2)
Plat: 25 § / hodinu
Pracovní doba: 9:00 - 15:00
Pracovní dny: Po, Út, St, Čt, Pá
Potřebné dovednosti pro povýšení: Logika (úroveň 4)
Info: Důsledkem plné nemocnice je dlouhá řada bažantů, které někdo musí čistit. Jedniná věc, která je horší, než ta, že jsou cítit, je, když se musí čistit, ale to není žádný důvod k lenosti. Pamatujte si, že vše je pro blaho pacientů!

Politika

29. října 2011 v 22:37 Vlastnosti, tipy a rady,...
Pozice: Leštička pódia (1)
Plat: 24 § / hodinu
Pracovní doba: 9:00 - 15:00
Pracovní dny: Po, Út, St, Čt, Pá
Potřebné dovednosti pro povýšení: Charizma (úroveň 3)
Info: Leštička pódia není zrovna záviděníhodná pozice. Trochu vosku tam, trochu leštěnky sem. Stupínek muisí vypadat dokonale, aby ladil s těmi, kdo u něj svými projevy mění svět. Leštěte s láskou a udržujte si pozitivní přístup k práci, a ve straně se pro vás možná časem najde i něco lepšího.
Pozice: Členka volební komise (2)
Plat: 31 § / hodinu
Pracovní doba: 9:00 - 15:00
Pracovní dny: Po, Út, St, Čt, Pá
Potřebné dovednosti pro povýšení: Charizma (úroveň 4)
Info: Časté volby vyžadují pevnou ruku a spolehlivé oko členky volební komise, která dohlédne na věrohodnost a platnost volebních výsledků. Nepracujete přece pro žádnou stranu ani organizaci, že ne? Nenechte se zatáhnout nikým a nikam, vaše práce sestává jen z počítání a podávání zpráv. Demokracie na vás spoléhá!

The sims 3 - cestovní horečka

29. října 2011 v 21:42 Dodatky

Popis :

Hráči se vůbec poprvé se svými simíky vydají na nové cesty na slavná místa naší planety, která se podobají skutečným turistickým destinacím, a budou zde zažívat originální dobrodružství. Při objevování pamětihodností exotického města lze jen těžko odhadovat, co simíci najdou. Ať už půjde o učení bojových umění v čínském Shang Simla, pronikání do tajů bohaté kultury a obdivování slavných památek na romantickém francouzském bulváru Champs Les Sims nebo pátrání v hlubinách starobylé hrobky na egyptském nalezišti Al Simhara, hráči zavedou simíky na cesty, které změní jejich životy.

Na nich mohou přijímat nové úkoly, za jejichž splnění získají přístup k tajným pokladům, naučí se novým dovednostem a využijí zajímavé osobní příležitosti. Také se setkají s dalšími simíky různých povah, poznají jejich kulturu a nové styly. Z cest si pak kromě svých nálezů přivezou i osobní fotografie, filmy a příběhy, o které se budou moci posléze podělit s celým světem.

VLASTNOSTI

  • Přijímejte výzvy, hledejte poklady, objevujte tajemství skrytých jeskyní a mnoho dalšího.
  • Zkoumejte slavné památky Číny, Egypta a Francie.
  • Naučte se nové dovednosti, jako je fotografování, a využívejte nové příležitosti.
  • Setkejte se s novými simíky na exotických místech a seznamte se s jejich kulturou.
  • Přizpůsobte si domovy simíků novými styly a artefakty z jejich cest.
  • Získejte bonusové SimBody v hodnotě $10 pro nákup v The Sims 3 Store. Budou představeny další onlinové funkce.

The sims 3 - povolání snů

29. října 2011 v 21:41 Dodatky

Popis :

Vůbec poprvé se podíváme za Simíky do jejich práce - a nejen to. Jejich povolání budeme moci přímo ovlivňovat. Když budou pracovat efektivně, rychle a kreativně, čeká je strmý postup. Nebo z nich můžete vytvořit líné a flegmatické pracovníky, kteří se budou v práci rádi ulívat. Budoucnost je ve vašich rukách a každý krok, který se Simem uděláte, ovlivní nejen jeho život, ale také osud celého městečka.

Chcete se stát městským architektem a přetvořit město k obrazu svému? Dostanete šanci změnit podobu a atmosféru města, vdechnete čtvrtím nový styl pomocí módu Stavba a Nákup. Nebo máte sklony k záchraně lidských životů? Pak se rozhodněte pro hasiče, či doktora. I zde však můžete ovlivňovat chování svého Simíka. Pokud je Sim zlomyslný, určitě si nenechá ujít příležitost zkusit si pár experimentů na svých pacientech. A co třeba zkusit řešit případy jako soukromé očko, které získává informace od svých zdrojů jemnými přesvědčovacími metodami, nebo je z nich dostává poněkud drsnějšími metodami ve stínu temné uličky?

Ale čekají na vás i další skvělá povolání. Simíci se mohou stát krotiteli pomstychtivých duchů, budou vynalézat geniální a potencionálně ničivá technická zařízení, tvořit velkolepá sochařská díla. Z dalších povolání tu jsou třeba stylista či tatér, pod jehož rukama se ze sousedů stávají lidé ohromující moderním stylem, anebo chodící živé katastrofy.

The sims 3

29. října 2011 v 21:35 Dodatky

Popis :

V The Sims 3 se život vašich Simíků už netočí jen kolem jejich domu. Otevřete jim dveře a objevujte s nimi možnosti nového města. Všichni Simíci - a tedy i vaši sousedé, kolegové v práci a přátelé - mají charakteristické povahy. Se sousedy se můžete potkat, když si jdete ráno zaběhat, nejlepší kamarád vás pozve k sobě domů na večeři, s rodinou strávíte slunečný den v parku, nebo vezmete svůj nový objev na romantický piknik na pláži v záři zapadajícího slunce.

Udělejte si Simíky, kteří vypadají jako vy, nebo vaši známí. Zbrusu nový nástroj Vytvoř si Simíka se ovládá velmi jednoduše a je výkonnější, než kdykoli předtím. Jeho prostřednictvím si zcela podle vlastních představ upravíte nejen Simíkův vzhled, ale také jeho povahové rysy. Pohrajte si s každým detailem Simíkovy tváře, upravte barvu jeho vlasů, vyberte odstín pleti a určete mnoho dalších rysů tak, aby na konci vznikla realisticky vyhlížející postava. Poté ji oblečte podle poslední módy a případně přidejte makeup a různé doplňky. Štíhlí, plnoštíhlí, svalnatí a všechno možné mezi tím - tvoření Simíků nebylo ještě nikdy tak jednoduché!

Pomocí revolučního systému povahových vlastností zformujte charakter svých Simíků. Na výběr máte z desítek různých rysů, přičemž lze vzájemně kombinovat až pět najednou a vytvořit tak pestrý zástup obyvatel vašeho okolí. Uděláte idealistického a tvořivého snílka, jenž čas od času v záchvatu bezhlavé odvahy rád zariskuje? Nebo snad přehlíživou, chladnou, ale zároveň krásnou dívku z vyšších vrstev, jejímž nejniternějším tajemstvím je skrytá genialita? Je to jen ve vašich rukách.

Naprosto volně a svobodně navrhujte a budujte domovy svých Simíků a postavte si celé vlastní čtvrti. K dispozici máte nekonečné varianty vnitřního zařízení. Vyberte si každý myslitelný vzor pro nábytek. Dejte veškerému vybavení domácnosti stejný vzhled a barvu, nebo je promíchejte a dejte vzniknout vlastnímu stylu. Možnosti pro vybudování domova snů pro vaše Simíky jsou nekonečné.

Hlavní rysy :
-Objevujte živé okolní prostředí.
-Vytvářejte zcela jedinečné Simíky.
-V domovech vašich Simíků upravujte, co vás napadne.
-Nové realistické osobnosti.
-Nový herní systém.