Politika

29. října 2011 v 22:37 |  Vlastnosti, tipy a rady,...
Pozice: Leštička pódia (1)
Plat: 24 § / hodinu
Pracovní doba: 9:00 - 15:00
Pracovní dny: Po, Út, St, Čt, Pá
Potřebné dovednosti pro povýšení: Charizma (úroveň 3)
Info: Leštička pódia není zrovna záviděníhodná pozice. Trochu vosku tam, trochu leštěnky sem. Stupínek muisí vypadat dokonale, aby ladil s těmi, kdo u něj svými projevy mění svět. Leštěte s láskou a udržujte si pozitivní přístup k práci, a ve straně se pro vás možná časem najde i něco lepšího.
Pozice: Členka volební komise (2)
Plat: 31 § / hodinu
Pracovní doba: 9:00 - 15:00
Pracovní dny: Po, Út, St, Čt, Pá
Potřebné dovednosti pro povýšení: Charizma (úroveň 4)
Info: Časté volby vyžadují pevnou ruku a spolehlivé oko členky volební komise, která dohlédne na věrohodnost a platnost volebních výsledků. Nepracujete přece pro žádnou stranu ani organizaci, že ne? Nenechte se zatáhnout nikým a nikam, vaše práce sestává jen z počítání a podávání zpráv. Demokracie na vás spoléhá!
Pozice: Asistentka volební kampaně (3)
Plat: 33 § / hodinu
Pracovní doba: 9:00 - 16:00
Pracovní dny: Po, Út, St, Čt, Pá
Potřebné dovednosti pro povýšení: Charizma (úroveň 5)
Info: Vaše píle a pracovitost neunikla pozornosti vyšších míst a budete moci pracovat pro volební tým jako jedna z asistentek. Kopírovat, kopírovat, kopírovat! Rozvěšujte letáky, shánějte sponzory, roznášejte kávu, krmte sešívačku sponkami a především se při tom všem neustále usmívejte! Tato kampaň, nebo přinejmenším její kopírka, se bez vás neobejde!
Pozice: Pochlebnice (4)
Plat: 45 § / hodinu
Pracovní doba: 9:00 - 15:00
Pracovní dny: Po, Út, St, Čt, Pá
Potřebné dovednosti pro povýšení: Charizma (úroveň 7)
Info: Doufejme, že máte v pořádku krční páteř, abyste mohli náleživě kývat hlavou, protože jste se propracovala na pozici pochlebnice. Má město hlasovat pro paragraf 452 c? Ano! Máme zvolit nového policejního komisaře? Úžasný nápad! Jak vypadá tahle kravata? Nikdy jsem neviděla lepší! Jestli se chcete udržet v přízni svého nadřízeného, musíte vědět, co chce slyšet. Není to tak těžké.
Pozice: Členka městské rady (5)
Plat: 75 § / hodinu
Pracovní doba: 9:00 - 14:30
Pracovní dny: Po, Út, St, Čt, Pá
Potřebné dovednosti pro povýšení: Charizma (úroveň 8)
Info: Konečně političkou! Jako nejnovější členka městské rady máte jedinečnou šanci využít své schopnosti ve prospěch celého města. Změny ale stojí čas a volby stojí peníze. Budete si muset vybudovat dobré vztahy se sousedy, známími a náhodnými občany a doufat, že se z některého z nich stane sponzor. Hodně zdaru, zastupitelko.
Pozice: Místní zastupitelka (6)
Plat: 97 § / hodinu
Pracovní doba: 9:00 - 14:30
Pracovní dny: Po, St, Čt, Pá
Potřebné dovednosti pro povýšení: Charizma (úroveň 9)
Info: Vašim voličům už nestačí mít vás jen v radě města, chtějí víc, totiž abyste se stala jejich místní zastupitelkou. Větší kraj znamená, že budete potřebovat ještě víc hlasů a ještě větší popularitu, a tím pádem i štědřejší sponzory. Mějte vždy po ruce igelitovou tašku s dárky, a nakonec to možná někam dotáhnete.
Pozice: Starostka (7)
Plat: 139 § / hodinu
Pracovní doba: 9:00 - 14:00
Pracovní dny: Po, St, Čt, Pá
Potřebné dovednosti pro povýšení: Charizma (úroveň 9)
Info: Zákonodárná sekce není špatná, ale moc skutečně leží na hřišti sekce výkonné, jen ji sebrat. Jako starostka nyní diktujete rozkazy městské radě, které jste dříve sloužila, a postupně tak skutečně můžete prosazovat změny. Vládněte železnou rukou nebo něžným slovem, ale nezapomeňte své voliče udržovat šťastné a spokojené.
Pozice: Guvernérka (8)
Plat: 169 § / hodinu
Pracovní doba: 9:00 - 14:00
Pracovní dny: Po, St, Čt, Pá
Potřebné dovednosti pro povýšení: Charizma (úroveň 10)
Info: Odměnou za své brilantní politické schopnosti a obratné politické manévrování jste se vytáhla až na regionální úroveň. Veřejnost tvrdí, že je na vaší straně, ale to se může s jediným nepovedeným zákonem změnit z minuty na minutu. Připravte se na drobné politické bitvy a střezte se svých protivníků, protože volby už se kvapem blíží.
Pozice: Viceprezidentka (9)
Plat: 276 § / hodinu
Pracovní doba: 9:00 - 13:30
Pracovní dny: Po, St, Pá
Potřebné dovednosti pro povýšení: Charizma (úroveň 10)
Info: Být na druhé nejvyžší pozici vám možná pořád ještě nestačí, ale když si ji udržíte dostatečně dlouho, mohlo by se časem uvolnit i ono vytoužené místo nejvyžší. Regionální problémy už jsou mimo vaši oblast zájmu, protože na stole se vám teď vrší problémy celonárodního významu. Zločinecké organizace vám práci nijak neulehčují, protože bezpečí a ochrana občanů je hlavní zásada, kterou se musíte ve jménu svého nadřízeného řídit. Veřejnost jen tiše sleduje, jestli na to skutečně máte.
Pozice: Vůdce svobodného světa (10)
Plat: 485 § / hodinu
Pracovní doba: 9:00 - 13:30
Pracovní dny: Po, St, Pá
Potřebné dovednosti pro povýšení: ---
Info: Není nikdo, kdo by se vám mohl postavit. Svět si vás zvolil za svou vůdkyni. Jste ochránkyně spravedlnosti, pravdy a základních simích práv a jako vůdkyně svobodného světa musíte především pracovat pro své občany, a to tvrději než kdykoliv předtím. Mějte se na pozoru před vyslanci zla, korupcí ve své vlastní vládě a všemi, jimž je myšlenka služby občanům proti srsti. Toto je vaše šance zanechat v dějinách trvalou stopu a byla by škoda zašpinit ji skandály a nesprávnými rozhodnutími.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama