DUCHOVÉ aneb jak se stane ze sima duch

14. února 2012 v 18:46 |  SIMSPORADNA
Jak jistě víte, tak každy jednoho dne zemře. A to i v The Sims 3. Ovšem může pořád žít dál, ale jako duch. Jenže pokaždé duch nění stejný. Může zemřít 5ti způsoby a také podle toho bude mít takovou svou duší barvu:
1) Způsob - Elektriký šok
Barva ducha: žlutá s efektem blesků
Jak zabít: Pokud váš Simík nemá žádné zkušenosti, nebo jen velmi malé s opravováním či vylepšováním předmětů, tak s ním zkuste opravit třeba rádio, televizi, ... prostě cokoliv čím proudí elektřina. Pokud se budete pozorně dívat, tak Simíkem progěhne elektrický šok a možná hned zemře. Možná taky ne a tak ať to zkusí znovu. Po zasažení proudem okamžite leží na zemi a pak nastane rituál pohřbení.
2) Způsob - Vyhladovění
Barva ducha: taková fialová
Jak zabít: Nedávejte svému Simíkovi ani trošičku jídla! Asi tak týden (možná míň) a pak se svalí prostě na zem a zemře. Pak opět nastane pohřební rituál.
3) Způsob - Upálení
Barva ducha: ohnivě oranžová s efektem hoření
Jak zabít: Udělejte kolem vašeho Sima takovou ''kredenc'' ohrádku a dejte mu tam nějaký sporák. Nechte ho chvilku vařit a pak zrušte vaření a třeba si pokecejte s někým po telefonu. Jakmile se jídlo spálí, tak se začne o chvíli později šířit požár po všech kredencích a až bude Simík 100% obklopen ohněn, tak se upálí a zbyde z něho jen popel. POZOR!!! nedávejte Simíkovi nějakou vlastnost díky které by hned volal hasiče!
4) Způsob - Utopení
Barva ducha: modrá s efektem kapání vody
Jak zabít:
1. - Nechte Sima cvičit až do vyčerpání na nějakém stroji (třeba na běžícím pásu) a pak s ním jděte do bazénu. Pokud se to povede, tak se hned začne topit a utopí se.
2. - Pokud nevyšel způsob 1., tak tenhle výjde na 100%. Ať má váš Sim aspoň polovinu energie a přikažte mu, ať jde do bazénu. Nechte ho doplavat do prostřed (třeba, Prostě aby nezavazel). Pak otevřete mód stavba a postavte kolem bázénu stěnu a zase pusťte hru a pak už jen sledujte, jak Simík ztrácí energii a klesá ke dnu :-)
5) Způsob - Zestárnutí
Barva ducha: taková bílá
Jak zabít: Nechte Simíka zestárnout do maximálního věku a pak se z něj jednoduše stane duch.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Wendy Wendy | 12. dubna 2012 v 20:53 | Reagovat

ahoj moc hezký ale jak se ten duch vyvolá abych ho viděla?? :-?

2 i-like-the-sims-3 i-like-the-sims-3 | Web | 13. dubna 2012 v 16:55 | Reagovat
3 Terezus Terezus | 6. srpna 2014 v 15:07 | Reagovat

PPrávě jsem měla zeleného ducha. Zemřel když chtěl seslat zaklínadlo strachu.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama